Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stare piwo w Biedronce w Lublinie. Pół roku po terminie. Co na to firma?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2017 r. o 20:46 Powrót do artykułu
ja tam mam sraczkę po każdym takim sikaczu z puszki za 2 złote - dlatego spożywam przede wszystkim dobrą.., zimną.., czystą.., smaczną.., polską.., WÓDECZKĘ ajee!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to piwo było przecenione 50% to każdy Janusz by kupił całą paletę i chlał ze smakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i cała Polska. Winny pracownik a sanepid nie widzi nieprawidłowości. Po wynagrodzeniu pracownikowi, sanepidowi premie:) Może za mało obowiązków mają pracownicy, może trzeba zwolnić połowe. państwo teoretyczne, **j d**a i kamieni kupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie na Górskiej nie piją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie mogę uwierzyć, że sterylizowane piwo w puszce może się popsuć. Ale pewnie jakiś mądrołek wypłodził przepis, że ma mieć oficjalnie tyle przydatności. A dalej idąc - nikt mi nie wciśnie, że spirytus lub wódka może się popsuć - przecież nalewki odstawia się nawet na pół roku aby nabrały wartości smakowej, nie mówiąc o leżkowaniu win.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek Kopyra z blogublogkopyrakom pił 20 letnie i przeżył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka to miejsce gdzie wstydzę się robić zakupy bo czuję się jakbym był w ciuchlandzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd to jest kraść, a nie robić zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta biedronka już zamknięta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duzo jest artykułow przeterminowanych np sery mocarella
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Produktu piwo podobnego marki "Lech" nie da się pić świeżego, a co dopiero po przekroczeniu daty ważności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze zrzynacie z Wyborczej? Tam widziałem tę informację po raz pierwszy. Przyzwoitość nie nakazuje podać źródła, czy nie wiecie, co to znaczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Produktu piwo podobnego marki "Lech" nie da się pić świeżego, a co dopiero po przekroczeniu daty ważności.
 chyba ,że jest odpowiednio ZIMNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...